اخبار و اطلاعیه ها

پرطرفدارترین کانال در بین برندهای خودرویی!
تعداد امتيازات: (55)

پرطرفدارترین کانال در بین برندهای خودرویی!

24 آذر 1395 Article Rating

طرفداران تویوتا و لکسوس با حضور مداوم و گسترده خود در کانال رسمی ایرتویا، نمایندگی انحصاری تویوتا در ایران، این بار نام این کمپانی را به عنوان پر طرفدار ترین برند خودرویی در شبکه های مجازی مطرح کرده اند.

این کانال از تیر ماه ۹۵ با هدف تسهیل ارتباط با مخاطبان و در راستای اطلاع رسانی هر چه بهتر اخبار، گزارشات، مقالات، تصاویر و کلیپ های جذاب در رابطه با ارزشمند ترین و بزرگترین برند خودرویی دنیا، تویوتا و برند لوکس آن لکسوس شکل گرفت.

در این مدت کوتاه با ارائه مطالب بروز و موثق و با تمرکز بر الزامات گوناگون دیجیتال مارکتینگ، بدون نیاز به تبلیغات خاص توانست بیش از ۱۵ هزار  علاقه مند را به خود جذب کند که این آمار هر لحظه در حال افزایش می باشد.

نظرات ارسال شده

1
# Mahdi peyvandi (پنجشنبه, 25 آذر,1395 08:40 ب.ظ)
سلام دوست داشتم تویوتاکمری هیبرید ازایرتویا بخرم ولی متاسفانه فعلابنا به دلایلی که ازپلاک کردن ماشین های ساخت امریکاممکن نیست. بنده صبرمیکنم تاشایدساخت ژاپن این خودرو توسط ایر تویا وارد کشور بشه .
2
# mahdinazemalhoseni (جمعه, 23 تیر,1396 04:01 ب.ظ)
سلام من عشق ماشین های شرکت تویوتا رودارم و عشق تویوتا اف جی کروز رو دارم حیف شد ديگه اين ماشین ایران نمياد و من آرزو دارم و ميخوام در آینده نزدیک نمایندگی تویوتا رو بزنم

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار