اخبار و اطلاعیه ها

لکسوس ES جدید در راه است
تعداد امتيازات: (4)

لکسوس ES جدید در راه است

15 مرداد 1396 Article Rating

تیم تست لکسوس چند هفته ای است که در منطقه ای از میشیگان آمریکا در حال تست و بررسی دو دستگاه از سدان های لوکس و با کیفیت خود است. لکسوس قصد دارد به زودی از نسخه فیس لیفت ES رونمایی کند. این خودروها که توسط تیم تست لکسوس در حال بررسی و آزمایش های میدانی اولیه بودند توسط جاسوسان و عکاسان صنعتی حوزه خودرو شکار شدند. لکسوس در حال آزمایش برروی مدل ES و ES-Fsport است. دو خودرویی که در مدت زمان آزمایش با پوشش مشکی و سفید به نوعی استتار شده بودند تا تغییرات صورت گرفته برروی بدنه آنها مشخص نباشد.

اما می توان حدس از که در طراحی نسخه فیس لیفت ES چراغ های جدید و جلوپنجره مشبک در نسخه استاندارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته این تغییرات در نسخه ES-Fsport این خودرو بیشتر به چشم می خورد تغییراتی نظیر جلوپنجره، سپرهای جلو و عقب، سیستم اگزوز، رینگ ها و رکاب ها که به نوعی باعث هرچه زیباتر شدن این نسخه می شود.

هنوز اطلاعاتی از زمان عرضه و ورود این خودرو به بازارهای جهانی منتشر نشده است اما طبق اطلاعات منتشر شده لکسوس قصد دارد از نسخه جدید ES در نمایشگاه اتومبیل نیویورک سال بعد رونمایی کند و پیش بینی می شود نسخه فیس لیفت لکسوس ES برای سال ۲۰۱۹ وارد بازارهای جهانی شود.

نظرات ارسال شده

1
# Mohammad ghanbari (یکشنبه, 15 مرداد,1396 01:26 ب.ظ)
ايران هم بياد خوبه

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار