اخبار و اطلاعیه ها

تیونر Rowen به سراغ تویوتا GT86 رفت
تعداد امتيازات: (17)

تیونر Rowen به سراغ تویوتا GT86 رفت

12 شهریور 1396 Article Rating

تویوتا GT86 از جمله پرطرفدارترین خودروهای اسپرت بین جوانان است که در بسیاری از بازارهای جهانی با استقبال خوبی همراه شده. طراحی و عملکرد فنی این خودرو باعث شده تا بسیاری از تیونرهای مطرح دنیا به سراغ آن بروند. تیونر ژاپنی و سرشناس  Rowenدر جدیدترین پروژه خود به سراغ تویوتا GT86 رفته است. این تیونر در پرونده خود برندهای مختلفی را قرار داده است. حالا نوبت GT86 رسیده تا با ظاهری عضلانی و اسپرت خودنمایی کند.

تیونر Rowen برای GT86 از کیت بدنه جدید استفاده کرده که بخش هایی از آن با فیبرکربن تهیه شده است. در قسمت جلو از یک سپر پهن و جلوپنجره بزرگتر استفاده شده که چراغ های Day Light و مه شکن ها نیز در گوشه این سپر قرار گرفته است. برروی کاپوت این خودرو نیز دو هواکش با شیارهای فیبرکربنی استفاده شده است. در قسمت کناری این GT86 تیونر Rowen از رینگ های ۲۰ اینچ اسپرت و تایرهای پوتنزا استفاده کرده و برای هرچه زیباتر نشان دادن خودرو رکاب، گلگیر و هواکش های فیبرکربنی در این قسمت تعبیه کرده است.

GT86 مورد نظر در قسمت انتهایی دارای سپر، باله، دیفیوزر جدید می باشد که برخی قسمت ها از فیبرکربن تشکیل شده است. برروی این خودرو از سیستم اگزوز Rowen استفاده شده است که صدای اسپرت و طنین اندازی را ایجاد کرده.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار