اخبار و اطلاعیه ها

معرفی سری GR محصولات تویوتا
تعداد امتيازات: (60)

معرفی سری GR محصولات تویوتا

29 شهریور 1396 Article Rating

کمپانی تویوتا موتورز روز گذشته خبری مبنی بر معرفی سری جدید محصولات اسپرت خود با نام GR را منتشر کرد. سری که همانند دیگر دو سری معرفی شده قبلی تاحدودی شبیه به مدل های مسابقه ای Gazoo Racing می باشد. تویوتا محصولات سری GR را تنها برای بازار ژاپن عرضه می کند، البته درنظر دارد در آینده ای نه چندان دور برخی از محصولات سری GR را همانند سری  GRMNدر دیگر بازارهای جهانی عرضه کند. خودروهایی که از نظر ظاهری و فنی تفاوت چشمگیری با نمونه های استانداردشان دارند.

تا پیش از معرفی سری GR، مشتریان تنها حق انتخاب بین سری GRMN و GRSport را داشته اند. حالا سری GR دقیقا بین این دو سری جای می گیرد. جایی که یک پله پایین تر از سری GRMN و یک پله بالاتر از سری GRSport است. تویوتا یاریس GRMN به عنوان یکی از جدیدترین محصولات این سری شناخته می شود که در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی شد و در ماه مارچ امسال وارد بازارهای اروپا می شود.

از جمله خودروهایی با پسوند GRMN، GR و GRSport روانه بازار می شوند می توان به هاچ بکGR  Vitz، GT86 GR، Aqua GR Sport، Prius PHV GR Sport، سدان MARK X، شاسی بلند Harrier GR Sport، ون Voxy وNoha اشاره کرد.

تویوتا با توجه به تکمیل شدن سری محصولات اسپرت خود قصد دارد ۳۹ فروشگاه در سراسر ژاپن را با نام "GR Grager" راه اندازی کند تا مشتریان بتوانند قطعات این سری از محصولات را با عنوان "GR Parts" تهیه کنند. همچنین مالکین خودروهای استاندارد تویوتا نیز می توانند به صورت جداگانه با خرید این قطعات، آنها را برروی خودروهای خود نصب کنند.نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار