اخبار و اطلاعیه ها

آیا لکسوس از نسخه جدید LS رونمایی خواهد کرد؟
تعداد امتيازات: (77)

آیا لکسوس از نسخه جدید LS رونمایی خواهد کرد؟

02 مهر 1396 Article Rating

 لکسوس با معرفی نسل جدید LS رقبای اروپایی خود را به چالش بزرگی دعوت کرد. چالشی که کیفیت و طراحی حرف اول را می زند. لکسوس با کیفیت ترین برند خودروسازی در ژاپن شناخته می شود که توانسته در بسیاری از بازارهای جهانی بالاترین فروش را کسب کند. مدل LS نیز به عنوان لوکس ترین سدان این شرکت شناخته می شود که شایعات مختلفی پیرامون پیشرانه جدید مورد استفاده در آن به گوش می رسد.

البته یکی از نشریات ژاپنی به تازگی تصاویری از نسخه LS F منتشر کرده است که پیش بینی می شود پیشرانه جدید لکسوس برروی آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. لکسوس به احتمال بسیار زیاد در نظر دارد تا نسخه جدید LS F را با پیشرانه ۸ سیلندر تویین توربو معرفی کند. باتوجه به شایعات منتشر شده احتمالا لکسوس از نسخه جدید LS F در نمایشگاه خودرو توکیو رونمایی خواهد کرد که برروی آن پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری قرار دارد. این پیشرانه قادر به تولید ۶۰۰ اسب بخار قدرت می باشد که درحدود ۱۸۵ اسب بخار از نسخه LS500 قوی تر است.

تصاویر نسخه LS F که از سوی این مجله ژاپنی منتشر شده است نشان می دهد لکسوس قصد دارد تا در این نسخه از طراحی عضلانی و اسپرت تری استفاده کند. حالا باید منتظر رونمایی از این خودرو در نمایشگاه اتومبیل توکیو ماند. نمایشگاهی که لکسوس قصد دارد محصولات جدیدی مانند RX ۷ نفره در آن رونمایی کند. 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری