اخبار و اطلاعیه ها

حضور ایرتویا در هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف
تعداد امتيازات: (62)

حضور ایرتویا در هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

22 مهر 1396 Article Rating

هفته گذشته هشتمین نمایشگاه کار توسط دانشگاه صنعتی شریف، به عنوان یکی از مطرح ترین دانشگاه های ایران و جهان با حضور جمعیت کثیری از کارجویان و علاقه مندان برگزار شد.

در این نمایشگاه که هر ساله با هدف ارتباط متقابل و موثر مابین دانشگاه به عنوان پایگاه علمی و شرکت ها و سازمان ها به عنوان بازوی اجرایی دانش، برگزار می شود، اینبار نیز شاهد حضور شرکت ها و سازمان های معتبر و خوشنام بوده تا با موقعیت های شغلی و استخدامی خود، به ملاقات با تعداد زیادی از کارجویان در یک فضای رقابتی جهت جذب نفرات مورد نظر خود بروند. طبیعتا چنین رویدادی میتواند بستری مطمئن برای تبادل اطلاعات و توانمندی های کارجویان با کارفرمایان باشد. 

شرکت ایرتویا که برای اولین بار به منظور شناسایی و جذب نیروهای شایسته، در کنار ۳۵ شرکت فعال در حوزه‌های مختلف نظیر خودرو، خدمات انفورماتیک، بازرگانی، مخابرات، مالی و استارتاپ‌ها، در این نمایشگاه حضور پیدا کرد، علاوه بر دستاوردهای مهم و مورد نظر خود، موفق به کسب رتبه‌ی اول نمایشگاه از حیث تعداد بازدیدکنندگان و رزومه‌های دریافتی شد. در طول برگزاری، نزدیک به 44000 تقاضای شغلی در سامانه نمایشگاه ثبت شده که از این تعداد بالغ بر 4000 رزومه سهم شرکت ایرتویا بوده است.

این حضور فرصتی مطلوب را برای شناسایی و بهره گیری از ظرفیت‌های سرمایه انسانی دانشگاهی و غیر دانشگاهی در اختیار شرکت قرار داده و منجر به دعوت ویژه از شرکت برای حضور در نمایشگاه کار ملی در اسفندماه سال جاری شده است.

 

نظرات ارسال شده

1
# امیرحسین حسین پور (ﺳﻪشنبه, 25 مهر,1396 10:05 ب.ظ)
با سلام و خسته نباشید

در نمایشگاه کار شرکت و رزومه ام رو ارسال نمودم .

ممنون از حضور بسیار خوب و صمیمانه تون .

امیدوارم افتخار خدمت و فعالیت در این مجموعه بزرگ ، نصیب من بشه .

با سپاس فراوان

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار