اخبار و اطلاعیه ها

خودروی هیدروژنی جدید تویوتا معرفی شد
تعداد امتيازات: (18)

خودروی هیدروژنی جدید تویوتا معرفی شد

29 مهر 1396 Article Rating

تویوتا در نمایشگاه امسال توکیو قرار است محصولات بسیار متنوعی را معرفی و ارائه کند. یکی از خودروهای جدیدی که تویوتا در این نمایشگاه به معرض دید عموم قرار خواهد داد خودروی مفهومی Fine-Comforte Ride است که علاوه بر طراحی فوق العاده مجهز به پیل سوخت هیدروژنی است. این ویژگی باعث شده تا Fine-Comforte Ride هیچ گونه آلایندگی برای محیط زیست نداشته باشد.

خودروی مفهومی Fine-Comforte Ride که در رده خودروهای FCV ( Fuel cell Vehicle) جای می گیرد دارای یک پیشرانه هیدروژنی می باشد که قابلیت طی مسافتی معادل ۱۰۰۰ کیلومتر را با حضور تمامی سرنشینان، دارد.

طراحی Fine-Comforte Ride همانند دیگر محصولات مفهومی تویوتا خاص و منحصر بفرد است. استفاده از شیشه در بسیاری از قسمت های خودرو از جمله سقف و حذف ستون های میانی باعث هرچه زیباتر شدن این خودرو شده است. همچنین وجود درهای کشویی عقب باعث می شود تا سرنشینان Fine-Comforte Ride برای سوار و پیاده شدن با مشکل خاصی مواجه نشوند.

در داخل کابین نیز استفاده از صندلی های ۳۶۰ درجه در کنار نورپردازی های روی سقف و کف کابین، نمایشگرهای مختلف برای راننده و سرنشینان، شیشه های جانبی با قابلیت نشان دادن اطلاعات خودرو و قابلیت لمسی آنها از ویژگی های خاص این خودرو محسوب می شود.

تویوتا Fine-Comforte Ride قابلیت حمل ۶ سرنشین را دارا می باشد. این مفهومی هیدروژنی دارای طول ۴۸۳۰ میلی متر، پهنای ۱۹۵۰ میلی متر، ارتفاع ۱۶۵۰ میلی متر و فاصله بین محور جلو و عقب ۳۴۵۰ میلی متر است.


 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار