اخبار و اطلاعیه ها

لکسوس +LS کانسپت در نمایشگاه توکیو معرفی شد
تعداد امتيازات: (25)

لکسوس +LS کانسپت در نمایشگاه توکیو معرفی شد

03 آبان 1396 Article Rating

با شروع نمایشگاه بین المللی توکیو بسیاری از شرکت های خودروسازی بزرگ دنیا به معرفی خودروهای جدید خود در این نمایشگاه پرداخته اند. لکسوس و تویوتا نیز حضور بسیار قدرتمندی داشته اند. شرکت لکسوس در این نمایشگاه از لوکس ترین خودروی سدان خود رونمایی کرده است. لکسوس LS+ کانسپت به عنوان جدیدترین خودروی کانسپت این کمپانی ژاپنی در نمایشگاه توکیو معرفی شده است. LS+ کانسپت از ویژگی های بسیار زیادی بهرمند است که بهرمندی از تکنولوژی رانندگی تمام اتوماتیک به عنوان مهمترین برتری این خودرو عنوان می شود.

طراحی ظاهری LS+ کانسپت دریچه جدیدی را در بحث طراحی محصولات لکسوس نشان می دهد که نگاهی کاملا آینده نگر در آن است. جلوپنجره و ورودی هوای تمام مشبک درکنار فرم خاص چراغ های مجزای لیزری جلو، ظاهری بسیار متفاوت به همراه داشته است. آینه های جانبی جای خود را به دوربین های هوشمند داده اند که اطراف خود را برروی صفحه نمایش رنگی داخل کابین به نمایش خواهد گذاشت. استفاده از رینگ ها ۲۲ اینچ ، صفحه نمایش اطلاعات روی شیشه ۲۴ اینچی و دستگیره های الاکلنگی درها از دیگر ویژگی های LS+ کانسپت محسوب می شود.

LS+ ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۰ وارد چرخه تولید کارخانه لکسوس شود و شاهد حضور نسل جدید این خودروی فوق لوکس با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا باشیم.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار