اخبار و اطلاعیه ها

جشن ۶۰ سالگی تویوتا در آمریکا برگزار شد
تعداد امتيازات: (5)

جشن ۶۰ سالگی تویوتا در آمریکا برگزار شد

10 آبان 1396 Article Rating

بدون شک زمانی که تویوتا دفاتر خود را در شمال آمریکا ( کالیفرنیا، هالیوود و...) در ۳۱ اکتبر سال ۱۹۵۷ راه اندازی کرد، کاری بسیار پرریسک و سخت در پیش روی داشت. ورود یک شرکت ژاپنی به بازار آمریکا آن هم در ۶۰ سال پیش کار بسیار جسورانه و پرمخاطره ای بوده است. در حالی که تویوتا با ارائه اولین محصول خود با نام کران (Crown) در آن زمان شروع رسمی فعالیت خود در این بازار پررونق را کلید زد، کمتر شرکتی فکر می کرد روزی ژاپنی ها بتوانند از آنها پیشی بگیرند.

در همان ابتدا نمایندگی Rambler با فضایی بالغ بر ۳۰۰۰ مترمربع فعالیت خود را در این کشور آغاز کرد. تویوتا توانست خود را با فرهنگ آمریکا تطبیق بدهد و از همان ابتدا با استقبال بسیار خوبی همراه شود. هم اکنون تویوتا با داشتن ۱۰ کارخانه بزرگ تولید خودرو در این کشور و حدود ۱۵۰۰ نمایندگی تویوتا و لکسوس و ایجاد اشتغالی بالغ بر ۱۳۶هزار کارمند مستقیم فروش و خدمات پس از فروش، توانسته به عنوان پرفروش ترین برند در این کشور شناخته شود. تویوتا جشن سالگرد ۶۰ سالگی حضور خود در این بازار را برگزار کرد.

این کمپانی ژاپنی در سه سال گذشته با توجه به برنامه ریزی های آینده نگرانه خود شروع به یکپارچه سازی شرکت و دیگر بخش های زیرمجموعه خود در شمال آمریکا کرده و تمامی تیم های فروش، مالی، بازاریابی، مهندسی، طراحی و... را به ساختمان جدید در پلانو تگزاس منتقل کرده است.


نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار