اخبار و اطلاعیه ها

قهرمانی تویوتا در مسابقات جهانی استقامت شانگهای
تعداد امتيازات: (0)

قهرمانی تویوتا در مسابقات جهانی استقامت شانگهای

16 آبان 1396 Article Rating

هشتمین راند از مسابقات جهانی استقامت (WEC) شانگهای در حالی به پایان رسید که تیم تویوتا Gazoo Racing توانست با ارائه یک نمایش بسیار خوب پیروز این مسابقات شود. در این مسابقه که در شهر شانگهای چین برگزار شد تیم مسابقه ی تویوتا با خودروی شماره #8 TS050 Hybrid به رانندگی "سباستین بوئمی"، "آنتونی دیویدسون" و "کازوکی ناکاجیما" توانست در این مسابقات جایگاه اول را کسب کند. این تیم با زمان ۱.۴۵.۸۹۲ دقیقه توانست بهترین زمان یک Lap را به نام خود ثبت کند. البته در این مسابقه جایگاه دوم و سوم نیز به رقیب اروپایی تویوتا رسید. این چهارمین قهرمانی تویوتا در مسابقات WEC است.

در مسابقه جهانی استقامت شانگهای که در تاریخ ۵ نوامبر سال ۲۰۱۷ برگزار شد، تویوتا Gazoo Racing علاوه بر کسب جایگاه اول، توانست با خودروی TS050 Hybrid #7 با ترکیب رانندگان "مایک کانوی" ، "کاموئی کوبایاشی" و خوزه ماریا لوپز" عنوان چهارم این مسابقات را ازآن خود کند. بهترین زمان ثبت شده توسط این تیم ۱.۴۶.۰۰۳ دقیقه بوده است.

راند بعدی این مسابقات در ۱۸ نوامبر امسال در بحرین برگزار خواهد شد که رقابت اصلی برای کسب عنوان قهرمانی بین پورشه و تویوتا خواهد بود.

خودروی تویوتا TS050 با توجه به قوانین جدید از یک پیشرانه ۶سیلندر خورجینی تویین توربوشارژر ۲.۴ لیتری بهرمند است. این پیشرانه ۲.۴ لیتری قادر به تولید ۴۹۳ اسب بخار قدرت است که در کنار پیشرانه هیبرید آن مجموعاً ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.
نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار