اخبار و اطلاعیه ها

تولید نسخه کانورتیبل لکسوس LC تا دو سال دیگر
تعداد امتيازات: (3)

تولید نسخه کانورتیبل لکسوس LC تا دو سال دیگر

01 بهمن 1396 Article Rating

لکسوس LC یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی می باشد که می توان آن را جایگزین نسخه خاص و تولید محدود LFA عنوان کرد. لکسوس LC که از همان ابتدا به صورت کوپه معرفی و تولید شد، در دو نسخه LC500 و LC500h بفروش می رسد. به تازگی شایعاتی مبنی بر تولید نسخه کانورتیبل لکسوس LC منتشر شده است که مدیران این شرکت آن را تکذیب نکرده اند. نسخه ای که در صورت درست بودن خبر تولید آن، زنگ خطر بسیار مهمی برای رقبای اروپایی بخصوص آلمانی به صدا در خواهد آمد.

پیش بینی می شود تا دوسال آینده لکسوس از نسخه LC کانورتیبل رونمایی کند. البته نمی توان پیش بینی کرد که لکسوس برای نسخه LC کانورتیبل از سقف فلزی استفاده خواهد کرد یا پارچه ای! اما باتوجه به سابقه تولید خودروهای کانورتیبل توسط لکسوس به صورت سقف فلزی نظیر CS و IS، احتمالا LC کانورتیبل از سقف جمع تاشو فلزی بهرمند شود.

در این میان "یوشیهیرو ساوا" مدیر ارشد لکسوس به سایت اکسپرس گفت: " من امیدوارم در آینده نزدیک یک خودروی کانورتیبل جدید تولید کنیم. می دانیم که بازار خودروهای لوکس و پریمیوم متقاضیان زیادی برای چنین خودروهایی دارند"

لکسوس LC500 دارای پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی ۵ لیتری با ۴۷۱ اسب بخار قدرت است و نسخه LC500h هیبرید نیز از یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری با ۳۵۴ اسب بخارقدرت بهرمند است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار