اخبار و اطلاعیه ها

آیا لکسوس UX تولید می شود؟
تعداد امتيازات: (15)

آیا لکسوس UX تولید می شود؟

07 بهمن 1396 Article Rating

در نمایشگاه خودرو ۲۰۱۶ پاریس، لکسوس از یک خودروی کراس اوور کوچک با نام UX Concept رونمایی کرد. خودرویی که از یک طراحی بسیار زیبا و فوق العاده برخوردار بوده و هیچ اطلاعات دقیقی از پیشرانه و دیگر مشخصات فنی آن منتشر نشده است. اما به تازگی خبرهایی مبنی بر معرفی نسخه نهایی و تولیدی این خودرو منتشر شده است. نسخه ای که احتمالا لکسوس قصد دارد آن را جایگزین مدل هاچبک CT200h در بازار آمریکا کند.

نکته ای که احتمال تولید این کراس اوور کوچک شهری را قوت می بخشد، ثبت تجاری نام های UX200، UX250 و UX250h در آمریکا می باشد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که در بازار بزرگی مثل آمریکا خودروهای کراس اوور و شاسی بلند سهم قابل توجه ۶۰ درصدی را در فروش به خود اختصاص داده اند. این سهم فروش باعث شده تا مدیران شرکت های خودروسازی سعی در عرضه محصولات جدید در این سگمنت باشند.

پیش بینی می شود لکسوس قصد دارد تا از نسخه نهایی این خودرو در نمایشگاه ژنو رونمایی کند، البته هنوز تصاویر درحال تست از این کراس اوور منتشر نشده است. تولید لکسوس UX می تواند بازار رقبای آلمانی را نیز در این کشور بخطر بی اندازد. رقبایی که قیمت پایه آنها بین ۳۲ تا ۳۳ هزار دلار می باشد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار