اخبار و اطلاعیه ها

برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا
تعداد امتيازات: (36)

برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا

27 خرداد 1397 Article Rating

مسابقات مهارتی تکنسین ها به عنوان یکی از مهمترین مسابقات به منظور سنجش سطح علمی و تجربی نیروها و تکنسین های Master تویوتا در دنیا برگزار می شود. این مسابقات که با نام " Skill Contest" شناخته شده باعث ایجاد انگیزه و افزایش کیفی دوره های آموزشی فنی بین تکنسین های نمایندگی ها می شود. به همین خاطر برگزاری چنین مسابقاتی برای شرکت های خودرویی بسیار حائز اهمیت است.

پنجمین دوره از سری مسابقات مهارتی تکنسین ها در سطح کشور (5th National Skill Contest) اینبار نیز در مرکز مدرن و استاندارد شرکت ایرتویا برگزار گردید. این مسابقات هرساله در بسیاری از کشورهای دنیا مطابق با استانداردهای کمپانی تویوتا برگزار می شود که در ایران شرکت ایرتویا توانسته برای پنجمین بار نیز این مسابقات را تشکیل دهد.

مسابقات مهارتی تکنسین ها امسال در دو بخش "فنی" و "پذیرش" برگزار شد. بخش اول مسابقات مهارت فنی ( بین تکنسین های ارشد نمایندگی ها یا Master) در سه مرحله صورت گرفت که فینال آن با حضور ۷ نفر از پرسنل Master انجام شد. در مرحله فینال ۷ دستگاه خودروی تویوتا C-HR توربو جهت انجام آزمون "عیب یابی سیستم های خودرو" در اختیار تکنسین ها قرار گرفت. در این بخش سه شرکت کننده به عنوان نفرات برتر معرفی شدند که در جدول زیر مشخص می باشد.

ردیف

شرکت کنندگان

نمایندگی

شهرستان

رتبه

1

حمید رضا ندیمی

قناد

اصفهان

اول

2

نیما شاهنگی

تیموری

اصفهان

دوم

3

مهرناز نوروزی

رضایی

شاهرود

سوم

4

محمد صفر پور

توانگر

یزد

چهارم

5

عباس برجعلی پور

مرکزی

ایرتویا

پنجم

6

مهدی باقر زاده

دلیلی

کرمان

ششم

7

محمد رضا گلداعی

گلداعی

قائمشهر

هفتم

 

بخش دوم : مسابقات پذیرش ( بین پذیرشگرهای نمایندگی ها )

یکی از مهمترین بخش هایی که در مسابقات مهارتی تکنسین ها برگزار می شود، مسابقه پذیرش است که در آن مراحل مختلفی از زمان پذیرش تا ثبت نظرات مشتریان درنظر گرفته شده است. این آزمون در دو بخش کتبی و عملی انجام شد که مشتری شاکی به عنوان صاحب خودرو موارد و موضوعات مورد نظر خود را به تکنسین و مسئول پذیرش منتقل می کند. شخص پذیرنده نیز باید تمامی آیتم های اعلام شده از سوی مشتری را ثبت کند. در این بخش ۸ شرکت کننده حضور داشتند که ۳ نفر اول با توجه امتیازات بدست آمده از سوی داوران انتخاب شدند.

ردیف

شرکت کنندگان

نمایندگی

شهرستان

رتبه

1

نادر پازوکی

مرکزی

تهران

اول

2

فرشاد رضایی

عباسی

تهران

دوم

3

 مجید خلوجینی

الله قلی

تهران

سوم

 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری