اخبار و اطلاعیه ها

تویوتا سنچری قیمت گذاری شد
تعداد امتيازات: (84)

تویوتا سنچری قیمت گذاری شد

02 تیر 1397 Article Rating

در نمایشگاه خودروی توکیو سال ۲۰۱۷، کمپانی تویوتا از نسل جدید سنچری رونمایی کرد. خودروی فوق لوکسی که تنها مختص بازار کشور ژاپن تولید می شود. نسل اول تویوتا سنچری ( Century ) از سال ۱۹۶۷ تا ۱۹۹۷ برروی خط تولید قرار گرفت. این نسل که ۳۰ سال تولید شد با سه پیشرانه هشت سیلند ۳ ، ۳.۴ و ۴ لیتری بفروش رسید. دومین نسل از تویوتا سنچری نیز بین سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۶ تولید و روانه بازار ژاپن شد. نسل دوم سنچری در مدت زمان ۲۰ ساله تولید خود تنها از یک پیشرانه ۱۲ سیلندر ۵ لیتری با ۲۷۶ اسب بخار قدرت بهرمند بود.

حالا نوبت به نسل سوم سنچری رسیده است که در نمایشگاه توکیو ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شد. تویوتا در خصوص میزان تولید نسل سوم سنچری اعلام کرده که تنها ۵۰ دستگاه از این سدان فوق لوکس که در کلاس خودروهای لوکس مانند رولزروییس فانتوم و مرسدس بنز می باخ جای دارد، تولید خواهد شد. سومین نسل از تویوتا سنچری از یک پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری هیبرید با ۳۷۵ اسب بخار قدرت در ۶۲۰۰ دور بردقیقه و ۵۱۰ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور بردقیقه بهرمند است.

تویوتا قیمت نهایی نسل سوم سنچری را اعلام کرد. خریداران برای داشتن این سدان لوکس باید مبلغ ۱۹ هزار و ۶۰۰ ین معادل ۱۷۸هزار و ۱۸۳ دلار پرداخت نمایند. باید دید تویوتا چندسال نسل سوم سنچری را برروی خط تولید نگه خواهد داشت. خودرویی که علاوه بر کیفیت بسیار بالا دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات رفاهی و ایمنی می باشد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار