اخبار و اطلاعیه ها

افتتاح مرکز خرید، فروش و تعویض خودروهای کارکرده
تعداد امتيازات: (86)

افتتاح مرکز خرید، فروش و تعویض خودروهای کارکرده

18 مهر 1397 Article Rating

به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند، تراست خودرو، تنها مرکز تخصصی خرید، فروش و تعویض خودروهای کارکرده تویوتا، لکسوس، رنو و جیلی فعالیت خود را آغاز نمود. همانطور که می دانید بازار خودروهای کارکرده، بازاری جذاب برای خریداران خودرو بوده است. طیف گسترده محصولات از یک سو و از سوی دیگر هزینه کمتر نسبت به خودروهای صفر باعث شد تا این بازار همواره مورد استقبال خریداران قرار گیرد.

اما این بازار علیرغم جذابیت و پتانسیل بالا، عموما در انحصار دلالان بوده و به همین دلیل باعث ترس خریداران از ورود به این بازار و در نتیجه، محدود شدن انتخاب خریداران به خودروهای صفر گشته است. عدم اطمینان از سلامت خودروی خریداری شده، برچسب قیمت های بی اساس، فرآیند های پیچیده و زمانبر هنگام خرید و یا فروش خودرو، عدم ارائه مشاوره مناسب، تنها برخی از مشکلات ورود به این بازار است.

حال مرکز تراست خودرو با در نظر گرفتن خلاء موجود در بازار خودروهای کارکرده، با همکاری شرکت های ایرتویا و نگین خودرو و آرین خودرو پارس آماده خدمت رسانی هر چه بهتر در زمینه خرید، فروش و تعویض خودروهای کارکرده بوده و با بهره مندی از کادر مجرب و آموزش دیده از طرف شرکت های نماینده، تعریف جدیدی از خدمات در حوزه خودروهای کارکرده را به مشتریان محترم ارائه می دهد. مزیت هایی نظیر کارشناسی خودرو، ارائه گواهی فنی، امکان تعویض خودرو و .. از جمله خدمات متفاوت این مرکز می باشد.

همچنین این مرکز، مشتری مداری را از ارکان اصلی رسالت سازمانی خود قرار داده و با علم بر این مهم تمامی زیر ساخت های لازم جهت ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز طبق آخرین استاندارد های روز برندهای جهانی تویوتا، رنو و جیلی را فراهم کرده است. این مرکز در کنار داشتن فضای مناسب جهت قرارگیری و بازدید از خودروها، جهت سهولت دسترسی مشتریان عزیز، وب سایت تخصصی تراست خودرو را نیز راه اندازی نموده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سایت اطلاعات تکمیلی را در قسمت درباره ما دریافت و نیز سفارش خرید خودروهای موجود و یا سفارش گزاری خرید برای خودروهای غیر موجود و یا درخواست فروش خودرو خود را نیز در این وبسایت درج نمایند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار