fa-IRen-US

اخبار و اطلاعیه ها

دریافت لوح تقدیر و اخذ استاندارد TSM توسط عاملیت های فرتاک و توانگر
تعداد امتيازات: (5007)

دریافت لوح تقدیر و اخذ استاندارد TSM توسط عاملیت های فرتاک و توانگر

08 December 2019 Article Rating

 

اجرای کامل استانداردهای TSM-KODAWARI در عاملیت های فرتاک (غرب تهران) و توانگر (یزد)

 

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران با داشتن گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش در بین سایر شرکت های وارد کننده خودرو ، با علم به این مهم که ارائه خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین ارکان در کسب رضایت مندی مشتریان می باشد، همواره سعی در ارائه برترین خدمات را داشته و با پیاده سازی سیستم های نوین خدمات پس از فروش مطابق با استاندارد های کمپانی تویوتا به نام "TSM"، تاکنون موفق به کسب جوایز متعددی از کمپانی مادر بوده است.

همچنین تعمیرگاه ها و عاملیت های شرکت ایرتویا در سراسر کشور نیز  به واسطه سیستم مدیریت یکپارچه و بازرسی مداوم بر طبق استاندارد های کمپانی مادر، مجهز به بروزترین تجهیزات بوده و از طرفی با در اختیار داشتن مجرب ترین و حرفه ای ترین تکنسین ها، خدمات لازم را به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه می نمایند.

این شرکت , بارها طبق گزارشات سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) موفق به کسب رتبه اول در "ارائه خدمات پس از فروش" و "رضایتمندی مشتریان " در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش در کشور , شده است. همچنین تا به حال موفق به دریافت افتخارات و لوح های متعددی از طرف شرکت مادر بوده که از مهم ترین آنها استاندارد TSM می باشد.

 TSM چیست ؟

به منظور تقویت و پشتیبانی فعالیتهای تجاری عاملیت ها، TSM به عنوان مجموعه ای از برنامه های نوآورانه در جهت رشد میزان بهره وری عاملیت ها , معرفی و به کار گرفته شده است و به دنبال آن تمامی ابزارها و راهبردهای رهنمون ساز در قالب بسته های آموزشی در اختیار عاملیت ها قرار گرفته است تا با بهره گیری کامل از اصول آن در تمامی زمینه های کاری قرار گیرد.

در حال حاضر ,  عاملیت های فرتاک و توانگر با داشتن به روزترین تجهیزات و بهره مندی از تکنسین های مجرب و آموزش دیده ، موفق به اخذ استاندارد TSM و دریافت لوح تقدیر از طرف شرکت تویوتا موتورز شده اند و همواره آماده ارائه برترین خدمات به مشتریان محترم می باشند.

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا، همواره تلاش خود را در راستای کسب رضایت مشتریان نموده و تعهد خود را در ارائه برترین خدمات پس از فروش حفظ می نماید.

اطلاعات تماس عاملیت مرکزی غرب – فرتاک

تهران - میدان آزادی – خیابان آزادی – خیابان میر قاسمی – پلاک ۳۰

تلفن تماس

021 - 66087001 3-

اطلاعات تماس عاملیت توانگر

يزد- ميدان نماز- ابتداي خيابان وليعصر -  خيابان سعادت

تلفن تماس:

035362966603624140036241500

 

جهت دریافت اطلاعات تماس سایر عاملیت های مجاز ایرتویا اینجا کلیک نمایید.

 

 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

Name (required)

Email (required)

گروه های خبری