اخبار و اطلاعیه ها

مطمئن ترین خودروهای جهان در تسخیر برندهای تویوتا و لکسوس
تعداد امتيازات: (71)

مطمئن ترین خودروهای جهان در تسخیر برندهای تویوتا و لکسوس

10 اسفند 1395 Article Rating


بر طبق آخرین گزارش موسسه معتبر J.D Power که در اواخر فوریه ۲۰۱۷ منتشر گردیده است، برند لکسوس برای ششمین سال متوالی حائز رتبه اول در میان تمامی برندهای خودرویی از لحاظ قابلیت اطمینان به خودرو گردید.

علاوه بر رتبه اول لکسوس در قابل اعتماد بودن خودروها، سه مدل از خودروهای لکسوس در کلاس خودروهای همرده حائز رتبه اول گردیدند که این سه خودرو در جدول زیر آورده شده است:


در این مطالعه برند تویوتا نیز موفق گردید رتبه اول خودروهای غیر لوکس را از آنِ خود نموده و در رتبه بندی کلی خودروها در جایگاه سوم (پس از برندهای لکسوس و پورشه) قرار گیرد.

بر طبق این تحقیق، تویوتا کمری با کمترین میزان خرابی موفق به اخذ عنوان مطمئن ترین خودروی دنیا گردید. علاوه بر آن، 6 مدل دیگر از خودروهای تویوتا نیز مطمئن ترین خودروهای هم کلاس خود لقب گرفتند که لیست آنها در زیر آورده شده است:


 

J.D Power یک موسسه تحقیقاتی بین المللی می باشد که 49 سال پیش تاسیس گردیده است و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده واقع می باشد. این موسسه در تحقیقات خود 177 مورد از رایج ترین ایرادهای فنی خودرو را در ۸ گروه بررسی می نماید. نحوه امتیازدهی به خودروها بر اساس تعداد ایراد فنی گزارش شده در هر ۱۰۰ خودرو (PP100) می باشد و خودرویی که امتیاز پایین تری داشته باشد، قابل اعتماد تر و با کیفیت تر است.

با توجه به اهمیت قابل اعتماد بودن خودروها، نتایج مطالعات J.D Power تبدیل به یکی از اصلی ترین معیارهای تصمیم گیری مشتریان برای خرید گردیده است. این مطالعات همچنین دیدگاه های بسیار روشنی به مشتریان در زمینه افت قیمت خودروهای برندهای مختلف خودرویی در زمان فروش می دهد.

 رده بندی کلی برندهای خودرویی از نظر قابلیت اطمینان در زیر آورده شده است:


نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار