اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه مهم شرکت ایرتویا در ارتباط با تعمیرگاه های متفرقه
تعداد امتيازات: (51)

اطلاعیه مهم شرکت ایرتویا در ارتباط با تعمیرگاه های متفرقه

15 اسفند 1395 Article Rating

به اطلاع کلیه هموطنان محترم می رساند، اخیرا در تبلیغات مختلفی مشاهده شده تعمیرگاه هایی در حال  برگزاری دوره های آموزشی تحت عنوان دوره تخصصی خودروهای هیبرید بوده که آموزش ها به هیچ وجه مورد تایید شرکت ایرتویا نمی باشد.

شرکت ایرتویا به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه خدمات پس از فروش با داشتن رتبه اول در رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش مطابق با بازرسی های شرکت بازرسی و کنترل کیفیت ایران ISQI، ضمن تاکید بر غیرمجاز بودن این تعمیرگاه های متفرقه، توضیحاتی در این زمینه ارائه می دهد:

·         شرکت ایرتویا به عنوان اولین وارد کننده خودروهای هیبرید بزرگترین کمپانی دنیا، تویوتا در کشور، شناخته شده و با داشتن استاندارد جهانی TSM  تنها نماینده رسمی کمپانی تویوتا در زمینه خدمات پس از فروش خودروهای هیبرید تویوتا و لکسوس می باشد.

·         تعمیرگاه های ایرتویا در سراسر کشور با داشتن استاندارد های صادر شده از طرف کمپانی مادر، دارای مجهزترین و حرفه ای ترین دستگاه ها و تجهیزات جهت ارائه برترین خدمات می باشد.

·         تعمیرکاران مجرب ایرتویا با گذراندن آموزش های حرفه ای و تحت نظارت کمپانی تویوتا، با دانشی تخصصی آماده ارائه بهترین خدمات در ارتباط با خودروهای تویوتا و لکسوس می باشند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار