اخبار و اطلاعیه ها

ایرتویا اسپانسر جشنواره زیبایی اسب اصیل
تعداد امتيازات: (16)

ایرتویا اسپانسر جشنواره زیبایی اسب اصیل

06 خرداد 1396 Article Rating

هفته گذشته در شهر تاریخی و زیبای یزد یکی از مهمترین جشنواره های زیبایی اسب اصیل برگزار شد. این بیست و یکمین جشنواره زیبایی اسب اصیل است که با نام "Emerson KA" اینبار در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد و در ۳ روز به طول انجامید. شهرستان اشکذر در ۲۰ کیلومتر یزد واقع شده که دارای ۹۰ باشگاه سوارکاری و بیش از ۲۶۰۰ رأس اسب است و به عنوان یکی از قطب های مهم پرورش اسب در کشور شناخته می شود. در این جشنواره ها زیباترین اسب های اصیل از سراسر ایران حضور داشتند و شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا، اسپانسر اصلی این برنامه بود. این جشنواره زیر نظر فدراسیون سوارکاری و هیأت سوارکاری استان یزد با حضور مهمانان ایرانی و خارجی برگزار شد.


در این جشنواره بیش از ۱۶۰ رأس اسب اصیل از استان های اصفهان، تهران، خوزستان، کرمان، فارس و یزد در کلاس های مختلف به رقابت با هم پرداختند. این جشنواره سال گذشته نیز در شهریورماه در شهر میبد یزد برگزار شد. مهدی دهقانی مسئول برگزاری گفت: هدف از برگزاری جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل، نمایش سطح کیفی و تولیدات اسب های زیبا برای مردم و علاقه مندان است. وی در ادامه افزود: این جشنواره باعث رونق بازار و افزایش خرید و فروش و پیشرفت صنعت اسب خواهد شد.

ابعاد زمین ۶۰ در ۴۰ متر درنظر گرفته شده که خودروی تویوتا پریوس در مرکز این زمین در کنار اسب ها خودنمایی می کرد. پریوس به عنوان پرفروش ترین خودروی هیبرید دنیا شناخته می شود.


نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار