اخبار و اطلاعیه ها

اهداي جايزه رتبه اولي رضايتمندي مشتريان به ايرتويا در ضيافت افطار انجمن واردكنندگان خودرو
تعداد امتيازات: (6)

اهداي جايزه رتبه اولي رضايتمندي مشتريان به ايرتويا در ضيافت افطار انجمن واردكنندگان خودرو

27 خرداد 1396 Article Rating

انجمن وارد کنندگان خودرو کشور مراسم ضیافت افطاری با حضور نمایندگان شرکت های مطرح واردکننده خودرو برگزار کرد. در مراسم ضیافت افطار این انجمن شرکت های برتر در حوزه های رضایت مشتریان، خدمات پس از فروش و پیشگامان توسعه سهم بازار معرفی شدند. ملاک برتری شرکت هایی که در این مراسم معرفی شدند، نتایج رتبه بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بوده است. در این رتبه بندی های شرکت هایی که بیش از۱۰ نماینده و کمتر از ۱۰ نماینده در حوزه خدمات پس از فروش دارند به دوگروه مجزا تقسیم شدند.

شرکت ایرتویا که به عنوان یکی از قدیمی و پرسابقه ترین شرکت های وارد کننده خودرو محسوب می شود به عنوان برترین شرکت در زمینه خدمات پس از فروش شد.

البته شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا و لکسوس در ایران، در بین شرکت هایی که دارای بیش از ۱۰ نمایندگی هستند توانست این رتبه را کسب کند. ایرتویا هرساله برای افزایش رضایتمندی مشتریان در حال توسعه نمایندگی ها و تجهیزات خود است و با برنامه ریزی های متنوع سعی در کسب رضایت بیشتر و ارائه خدمات پس از فروش بهتر است.

ضمن آنکه شرکت ایرتویا پیش از این جوایز متعددی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش از طرف کمپانی تویوتا موتورز دریافت کرده است.


نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار