اخبار و اطلاعیه ها

ایران گردی به سبک ایرتویا
تعداد امتيازات: (67)

ایران گردی به سبک ایرتویا

13 تیر 1396 Article Rating

با ورود دو محصول جدید شرکت ایرتویا به کشور شاهد استقبال بی نظیر از سوی مشتریان هستیم. در همین راستا نیز بسیاری از عاملیت ها و شعب شرکت ایرتویا در سراسر ایران مراسم رونمایی از دو خودروی تویوتا C-HR و لکسوس RX200t را در شهرهای خود برگزار کردند.

برگزاری مراسم رونمایی از این دو خودرو در عاملیت و شعب شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و مازندران بار دیگر علاقه مردم به برند تویوتا و لکسوس را نشان داد. شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا ژاپن با عرضه خودروی تویوتا C-HR چالش بسیار بزرگی را برای رقیبان خود ایجاد نمود. در کنار تویوتا  C-HRنیز ورود لکسوس RX200t زنگ خطر را برای رقیبان شاسی بلند خود در بازار ایران به صدا در آورده است. ایرتویا با ایران گردی در شهرهای مختلف نگاه ها را مجددا به سمت خود جلب کرده است.

بعد از مشارکت شعبه یزد ایرتویا در جشنواره زیبایی اسب اصیل، در هفته گذشته نیز شعبه کرمانشاه با حضور به عنوان اسپانسر اصلی در سومین جشنواره زیبایی اسب اصیل طاق بستان با نام جام "ورسوز جوی" به معرفی خودروی تویوتا C-HR پرداخت. شاسی بلند کوچک شهری که با استقبال بسیار بالایی همراه شده است. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که ایرتویا در بسیاری از مسابقات و جشنواره های اسب سواری به عنوان اصلی ترین اسپانسر حضور داشته است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار