اخبار و اطلاعیه ها

تحویل تویوتا C-HR درب منزل مشتریان در بسیاری از شهرهای کشور
تعداد امتيازات: (140)

تحویل تویوتا C-HR درب منزل مشتریان در بسیاری از شهرهای کشور

07 مرداد 1396 Article Rating

ایرتویا که مشتری مداری را در راس هرم ارزشی خود قرار داده و همواره سعی در اجرای جدیدترین متدها در بخش فروش و خدمات پس از فروش داشته است، جهت رضایت حال مشتریان محترم، طرح "تحویل درب منزل" را به شیوه ای درخور نام خود اجرا نموده است.

ایرتویا از سال گذشته این طرح را جهت تکریم مشتریان خود به نحوی اجرا کرده  که خودروهای خریداری شده مشتریان به صورت رایگان، در درب منزل به آنها تحویل داده می شود.

 موضوعی که در بسیاری از شرکت های وارداتی خودرو چندان به آن توجه نمی شود و مشتریان مجبور هستند به صورت جداگانه خودروی خود را تحویل گرفته و با هزینه شخصی آن را به منزل ببرند.

حال با فرارسیدن زمان تحویل زودتر از موعد تویوتا C-HR به مشتریان، این خودرو نیز شامل طرح "تحویل درب منزل" بوده و در بسیاری از شعب و عاملیت ها، مالکین این کراس اوور پرطرفدار، خودروهایشان را همانند دیگر خودروهای ایرتویا درب منزل تحویل می گیرند. بعد از تهران و شیراز حالا نوبت به مشتریان شهر مشهد رسیده تا خودروی C-HR خود را درب منزل تحویل بگیرند. این خودروها توسط نماینده شعبه مشهد طی مراسمی به خریداران تحویل داده می شود.

نظرات ارسال شده

1
# همایون (چهارشنبه, 13 تیر,1397 03:56 ب.ظ)
سلام لطفا پاسخ بفرمایید آیا اراک دارای نماینگی هست؟ آیا نمایندگی آقای یا خانم منفردزاده مورد تایید و اگر هست چرا در لیست نمایندگان شرکت آریتا نیست؟
2
# بازاریابی (دوشنبه, 25 تیر,1397 08:55 ق.ظ)
جناب آقای همایون
با سلام و احترام
نمایندگی منفرزاده در استان کرمان مورد تأیید شرکت ایرتویا می باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار