اخبار و اطلاعیه ها

ایرتویا در آستانه 44 سالگی فعالیت خود در بازار ایران
تعداد امتيازات: (4)

ایرتویا در آستانه 44 سالگی فعالیت خود در بازار ایران

15 اردیبهشت 1395 Article Rating

شرکت ایرتویا در سال 1352 از همان ابتدا به عنوان نماینده انحصاری کمپانی تویوتا موتورز شروع به کار کرد. این اتفاق عملا با ورود 4 دستگاه تویوتا سلیکا در سال 1353 و سپس تاسیس انبار و تعمیرگاه مرکزی شرکت در جاده دماوند (دفتر مرکزی کنونی شرکت) رسمیت یافت.

از آن زمان این شرکت با عرضه بیش از یکصد هزار خودرو متنوع و با کیفیت از بزرگترین کمپانی خودروسازی دنیا سعی در پوشش تقاضای موجود برای این برند شناخته شده داشته و همیشه حتی در شرایط متلاطم سیاسی و اقتصادی کشور همواره با کمپانی تویوتا در ارتباط بوده است. به طوریکه حتی در زمان تحریمهای تحمیلی اخیر نیز این شرکت به ارائه خدمات پس از فروش خود ادامه داده و با ارتباطات موثر خود با شرکت تویوتا، موفق به دریافت دو جایزه تعالی در زمینه رضایتمندی مشتریان از کمپانی تویوتا گردیده است (تصویر پایین). در حال حاضر نیز ایرتویا با شبکه متشکل از 45 نمایندگی در سراسر کشور به تامین قطعات و خدمات مورد نیاز مشغول می باشد.

اکنون و با رفع تحریم­ها و امکان مجدد انجام مراودات و تراکنشهای مالی بدون واسطه با کمپانی تویوتا ژاپن و در آستانه 44 سالگی، ایرتویا به عنوان تنها نماینده رسمی تویوتا و نیز با سابقه ­ترین شرکت وارد کننده خودرو در ایران در حال بازگشت به دوران اوج خود می باشد. دورانی که در آن ارزشهای محوری تویوتای ژاپن شامل اعتماد، کیفیت و عمل فراتر از انتظار مشتریان در قالب محصولات و خدمات بزرگترین خودروساز جهان به ایرانیان عرضه خواهد شد.

تصویر مربوط به اعطای نمایندگی به ایرتویا در سال 1973:


برای مشاهده لینک مربوط به تصویر فوق در وبسایت تویوتا اینجا کلیک نمایید.

 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار