شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا )


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

ایرتویا رتبه ۱ رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش

ایرتویا رتبه ۱ رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش

مطابق با آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، ایرتویا نمایندگی انحصاری تویوتا ایران موفق گردید رتبه نخست خود در میزان رضایتمندی مشتریان در خدمات پس از فروش را تکرار نماید.

در گزارش منتشر شده شرکت ISQI که مربوط به شش ماهه نخست سال می­باشد، از نظرات 562 هزار و 328 نفر از مشتریان استفاده شده است و در میان همه شرکت های داخلی، تولیدکننده و همچنین وارد کننده خودرو، ایرتویا موفق به کسب 767 امتیاز و رتبه اول گردیده است.

 رتبه بندی سایر شرکت ها در جدول زیر آورده شده است:

 

ایرتویا با علم به اینکه شبکه خدمات پس از فروش مناسب و گسترده از پیش نیازهای موفقیت هر شرکت خودرویی می باشد، همواره اهتمام ویژه ای به وضعیت خدمات پس از فروش داشته است، به طوریکه واحد آموزش شبکه نمایندگان، در 9 ماهه اول سال 95 ، چندین هزار ساعت کلاس و دوره آموزشی برای بیش از 50 نمایندگی در سراسر کشور برگزار نموده است که این دوره ها طیف بسیار وسیعی از موضوعات از موضوعات تکنیکال تا مدیریت روابط با مشتریان را شامل می شود. از همین روست که ایرتویا چندین سال متوالی رتبه اول خدمات پس از فروش خودرو را داشته است و علاوه بر آن برنده چندین جایزه تعالی رضایتمندی مشتریان از تویوتا موتور کورپروریشن گردیده است.
تعداد امتیازات: (17) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3534)
گروه خبر: اخبار کشور
کد خبر: 121