شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا )


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

آیا لوکس ترین سدان تویوتا به بازارهای جهانی راه پیدا خواهد کرد؟

آیا لوکس ترین سدان تویوتا به بازارهای جهانی راه پیدا خواهد کرد؟

تویوتا در نمایشگاه توکیو امسال از نسل جدید "سنچری" رونمایی کرد. تویوتا سنچری به عنوان لوکس ترین خودروی سدان تولید شده توسط تویوتا شناخته می شود. اما این سدان لوکس تنها در بازار ژاپن خرید فروش می شود. در روز رونمایی از سنچری، اعلام شد این سدان فول سایز و لوکس تنها برای حضور در بازار ژاپن تولید می شود. در نمایشگاه امسال توکیو خبرنگار مجله تاپ گیر صحبتی با مدیران ارشد شرکت تویوتا داشت. صحبتی پیرامون عرضه نسل سوم تویوتا سنچری به دیگر بازارهای جهانی.

اما شایعاتی مطرح شده در خصوص اینکه، تویوتا قصد دارد خودروی سنچری دست ساز را برای دیگر بازارهای جهانی نیز ارسال کند. هنوز این خبر تأیید نشده اما اگر این موضوع واقعیت داشته باشد شاهد افزایش تقاضا برای خرید این سدان لوکس خواهیم بود.

البته تویوتا تولید سنچری را کاملا محدود کرده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته هرسال فقط ۶۰۰ دستگاه از این خودرو برای بازار ژاپن تولید خواهد شد. البته در صورتی که سنچری وارد بازارهای جهانی شود مطمئناً تویوتا تیراژ کمتری را نسبت به ژاپن برای عرضه این سدان فوق لوکس درنظر خواهد گرفت.

در نسل سوم تویوتا سنچری دیگری خبری از پیشرانه ۱۲ سیلندر خورجینی نیست. تویوتا برای این نسل از یک پیشرانه ۸سیلندر خورجینی ۵ لیتری هیبرید استفاده کرده است.

تعداد امتیازات: (25) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2148)
کد خبر: 1298