شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا )


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

نسل جدید لکسوس ES معرفی شد

نسل جدید لکسوس ES معرفی شد

در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸ بسیاری از شرکت های خودروسازی حضور دارند که از جدیدترین محصولات خود رونمایی می کنند. لکسوس نیز هفتمین نسل از ES را در این نمایشگاه معرفی کرده است. خودرویی که به صورت بنزینی و هیبرید برای سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. اولین نسل از لکسوس ES در سال ۱۹۸۹ تولید شد و حالا نسل هفتم آن به زودی وارد خط تولید خواهد شد.

طراحی نسل هفتم لکسوس ES شباهت قابل توجهی با نسل جدید لکسوس LS دارد. شرکت لکسوس برای بالابردن قابلیت های دینامیکی و عملکرد بهتر ES از پلتفرم جدید GA-K استفاده کرده است. یکی از مدل هایی که شاهد حضور آن در بازار خواهیم بود، ES350 با پیشرانه ۶ سیلندر خورجینی ۳.۵ لیتری و جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک است. این پیشرانه قادر به تولید ۳۰۲ اسب بخار قدرت و ۳۵۵ نیوتن متر گشتاور است که در مقایسه با نسل قبلی خود قوی تر شده است.

ES250 به عنوان دومین مدل شناخته می شود که با پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری و جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد. ضمن آنکه مدل هیبریدی با نام ES300h هم در لیست خریداران قرار دارد. البته تمامی مدل های تولیدی لکسوس ES جدید از سیستم صوتی حرفه ای مارک لوینسون با ۱۷ بلندگو بهرمند هستند.

تعداد امتیازات: (109) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1466)
کد خبر: 1370