شرکت ایرتویا (نمایندگی انحصاری تویوتا )


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

طرح افزایش گارانتی خودروهای تویوتا و لکسوس

طرح افزایش گارانتی خودروهای تویوتا و لکسوس

روابط عمومی شرکت ایرتویا اعلام کرد:

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران اقدام به راه اندازی طرح جدیدی در حوزه خدمات پس از فروش نمود.

در این طرح، امکان افزایش سه ساله زمان گارانتی خودروهای تویوتا و لکسوس که پیش از این دارای ۲ سال گارانتی بوده اند، مهیا شده است.

 مزیت داشتن خودرویی با گارانتی ایرتویا چیست؟

  •  خریداران خودروهای کارکرده به دنبال خریدی مطمئن بوده تا با اطمینان از سلامت خودرو اقدام به خرید نمایند. لذا تمامی خودروهای مشمول این طرح، پس از کارشناسی و تأیید سلامت توسط متخصصان خبره شرکت ایرتویا طبق استاندارد های جهانی شرکت مادر، می توانند گارانتی ۳ ساله ایرتویا را دریافت نمایند.
  • خودروهای شامل این طرح، تحت پوشش گارانتی ایرتویا می باشند و تمامی قطعات خودرو ( به غیر از قطعات مصرفی) شامل گارانتی این شرکت بوده و در صورت بروز هرگونه خرابی و یا  ایراد ساختاری ، به صورت رایگان تعمیر و یا تعویض می گردد .
  • شرکت ایرتویا همواره ارائه برترین خدمات را خط مشی خود قرار داده و در همین راستا برخلاف نمایندگی های غیر مجاز، استفاده از قطعات یدکی اصلی که تضمین کننده سلامت خودرو می باشد را از تعهدات خود می داند.
  • کلیه خدمات استاندارد از جمله سرویس های ادواری که برای خودروهای شرکتی ایرتویا در نظر گرفته شده است نیز برای خودروهای شامل این طرح اجرا خواهد شد.
  • شرکت ایرتویا جهت رفاه هر چه بیشتر حال مشتریان محترم، خدمات سرویس در محل را برای تمامی خودروهای تحت پوشش گارانتی خود راه اندازی کرده تا بدون نیاز به مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش، سرویس های لازم توسط کارشناسان این شرکت در محل کار یا سکونت مشتریان انجام شود.
  • یکی از دغدغه های خریداران خودرو بروز حوادث در سفر بوده که شرکت ایرتویا پیش از این با راه اندازی خدمات امداد
    جاده ای مخصوص خودروهای تویوتا و لکسوس به این نگرانی پایان داده است که استفاده از این خدمات نیز از دیگر مزیت های داشتن گارانتی ایرتویا می باشد.

همچنین شرکت ایرتویا به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات پس از فروش در آینده نزدیک اقدام به رونمایی از خدمات نوین دیگری همچون بیمه طلایی خواهد نمود. بیمه طلایی ایرتویا این امکان را برای مشتریان فراهم می سازد تا در صورت بروز حادثه و خسارت ، خودرو در شبکه نمایندگی های مجاز این شرکت به صورت استاندارد و بدون پرداخت وجه بازسازی گردد .

علاقه مندان می توانند در صورت تمایل به استفاده از این طرح و کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن های 02173457423 و 02173457155 تماس حاصل نمایند.

 

تعداد امتیازات: (139) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (9543)
کد خبر: 1400